Sala bankietowa

W zacisznym miejscu w jakim znajduje się zajazd można zamówić organizację takich imprez jak wesele, komunie, chrzciny, stypy oraz imprezy firmowe.

Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez weselnych. Grupa doświadczonych kelnerów, świetna kuchnia, sala, która może pomieścić nawet 220 osób, monitorowany parking,  zapewni rodzinie i znajomym Państwa Młodych bezpieczną oraz udaną i niezapomnianą zabawę. Posiadamy gotowy, sprawdzony zestaw dań imprezy, jak również jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia dotyczące menu. Zdajemy sobie sprawę, że okres przygotowań do ślubu jest napięty czasowo dla przyszłej Pary Młodej dlatego na życzenie i według wskazówek ubieramy salę balową. Wiemy, że okres samej zabawy nasuwa mnóstwo pytań. Jesteśmy gotowi słuchać i służyć gotowymi, sprawdzonymi rozwiązaniami. Do dyspozycji nowożeńców oddajemy nieodpłatnie pokój. Zapraszamy wszytkich chętnych do organizowania tej imprezy w naszym lokalu i na spotkanie w celu przedstawienia oferty.

Zajazd podchodzi również w sposób profesjonalny do obsługi mniejszych imprez okolicznościowych typu chrzciny, komunie czy stypy. Krakowiak to wyjątkowe miejsce dla imprez w gronie najbliższej rodziny. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę powyższych imprez.

Uwzględniamy wszelkie życzenia dotyczące kuchni jak i przebiegu samej imprezy. Opierając się na naszym doświadczeniu oraz kuchni z recepturą staropolską i regionalną sprawimy, że zostanie ona mile zapamiętana przez Waszych gości. Personel zrobi wszystko, żeby potrawy były podane w odpowiedniej temperaturze i oprawie. Kucharz natomiast sprawi aby smak dań był "rozpływający się w ustach".

Zapraszamy do organizowania w lokalu Krakowiak firmy. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wyżywienia jak i przebiegu całej imprezy.

Do dyspozycji w okresie letnim mamy grilla gdzie możemy przygotować kiełbaski, szaszłyki, karkówkę czy też inne danie grillowe wraz z napojami alkoholowymi. Zrobimy wszystko aby nasza kuchnia zadowoliła każde podniebienie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Liczymy się z sugestiami i życzeniami naszych klientów dlatego gotowi jesteśmy do realizacji specjalnych życzeń. Wszystko to po to aby Wasza impreza stała na wysokim profesjonalnym poziomie.

Satysfakcja oraz zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zajazdem!

Przejdź do kontaktu