Nasz zajazd

Zajazd Krakowiak położony jest w Jarosławiu, w zacisznym miejscu, przy ulicy Kopystyńskiego 24. Znajduje się on w niedalekiej odległości od obwodnicy tego miasta. Hotel ulokowany jest między budynkami nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego.

 

W "Krakowiaku"...

...posiadamy do dyspozycji dla odwiedzających nas gości pokoje hotelowe. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług hotelarskich. Standard oraz ceny naszych usług zachęcają do odwiedzania naszego zajazdu nie tylko gości, którzą zatrzymują się u nas jednorazowo, ale posiadamy grupę klientów, którzy chętnie do nas powracają.

Oferujemy kuchnię, która serwuje tradycyjne dania regionalne i staropolskie. Półprodukty, które wykorzystujemy do przygotowania dań kupujemy zawsze  świeże, które zawsze są odpowiednio selekcjonowane. Natomiast szef kuchni ma za zadanie wykonać z nich potrawy, które są  "niebem" dla podniebienia. Serwujemy śniadania oraz obiady. Dla naszych gości mamy do dyspozycji grill, który jest w pełni zabudowany. W sezonie letnim można wynająć wygodną kwaterę i do późnych godzin nocnych upajać się rozmową, jadłem oraz napojem. W zajeździe znajduje się bezprzewodowy internet. " Krakowiak" to idealne miejsce dla indywidualnych gości jak i zorganizowanych grup.